Zapraszamy do wyboru naszych moskitier!

Moskitiery drzwiowe oraz okienne ramkowe należą do najdoskonalszych rozwiązań chroniących mieszkanie przed owadami i insektami. Moskitiera zabezpiecza pomieszczenie, które ma uchylone okno bądź otwarte drzwi zewnętrzne. Oba jej rodzaje wykonane są z siatek nylonowych, zabezpieczonych konstrukcją aluminiową. Moskitiera drzwiowa montowana jest na zawiasach samo zamykających sprężynowych, jednak, aby uniknąć samoczynnego otwierania się po drugiej stronie, mocowane są magnesy zabezpieczające. Każdy produkt dostępny jest w różnej kolorystyce profili oraz o różnym rozmiarze – nawet moskitiery plisowane dedykowane do drzwi balkonowych, odporne na uszkodzenia oraz bardzo funkcjonalne.

Montujemy moskitiery na terenie Grodziska Mazowieckiego, Błonia, Żyrardowa i okolic

Poza sprzedażą produktów oferujemy również montaż moskitiery na terenie Grodziska Mazowieckiego, Błonia, Książenic, Brwinowa oraz najbliższej okolicy. Szybkie i dokładne wykonanie zabezpieczenia przed owadami gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez najmniejszych problemów. O ile w przypadku moskitier okiennych sposób montażu może być tylko jeden, o tyle moskitiery drzwiowe można wykonać w wielu kombinacjach, dlatego każdy klient samodzielnie dopasowuje je do swoich oczekiwań, a my zrobimy wszystko, by im sprostać. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą moskitier nie tylko klientów z Grodziska Mazowieckiego, ale również Błoni, Książenicy, Brwinowa czy niedalekiego Pruszkowa!

Kompleksowa obsługa – montaż moskitier w Żyrardowie i okolicach

Każdy, kto musiał borykać się kiedyś z towarzyszem w postaci natrętnego owada w domu, wie, jak przydatne okazują się moskitiery. Dzięki naszej ofercie można cieszyć się spokojem, gdyż proponujemy obsługę od A do Z. Odpowiedni dobór, dopasowanie do wymiarów otworu oraz dokładny montaż – właśnie tego mogą oczekiwać od nas klienci. Zapraszamy osoby z Żyrardowa i okolic. W przypadku pytań oraz wątpliwości zachęcamy do kontaktu.