Zapraszamy do wyboru naszych moskitier!

Moskitiery drzwiowe oraz okienne ramkowe należą do sprawdzonych rozwiązań chroniących mieszkanie przed natrętnymi owadami. Oczywiście najbardziej sprawdzają się latem, gdy insektów jest najwięcej w roku, jednakże również wiosną oraz jesienią doskonale zapobiegają ich inwazji. Moskitiera skutecznie zabezpiecza pomieszczenie, które ma uchylone okno bądź otwarte drzwi zewnętrzne. Oba jej rodzaje wykonane są z siatek nylonowych, zabezpieczonych konstrukcją aluminiową. Moskitiera drzwiowa montowana jest na zawiasach samozamykających sprężynowych, jednak aby uniknąć samoczynnego otwierania się po drugiej stronie, mocowane są magnesy zabezpieczające. Każdy produkt dostępny jest w rozmaitej kolorystyce profili oraz w różnym rozmiarze – dotyczy to także moskitiery plisowanej, przeznaczonej do drzwi balkonowych, równie odpornej na uszkodzenia oraz funkcjonalnej co pozostałe nasze osłony.

Montujemy moskitiery w Grodzisku Mazowieckim, Błoniu, Żyrardowie i okolicach

Poza sprzedażą produktów oferujemy również montaż moskitier na terenie Grodziska Mazowieckiego, Błonia, Książenic, Brwinowa oraz miast w najbliższej okolicy. Szybkie i dokładne wykonanie zabezpieczenia przed owadami gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez najmniejszych problemów. O ile w przypadku moskitier okiennych sposób montażu może być tylko jeden, o tyle moskitiery drzwiowe można zainstalować w wielu kombinacjach, dlatego każdy klient samodzielnie dopasowuje je do swoich oczekiwań, a my zrobimy wszystko, by im sprostać. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą moskitier dostępnych nie tylko dla klientów z Grodziska Mazowieckiego, ale również Błoni, Książenicy, Brwinowa czy niedalekiego Pruszkowa!

Kompleksowa obsługa – montaż moskitier w Żyrardowie i okolicach

Każdy, kto musiał borykać się kiedyś z obecnością natrętnych owadów w domu, wie, jak przydatne okazują się moskitiery. Dzięki naszej ofercie można cieszyć się spokojem, gdyż proponujemy obsługę od A do Z. Odpowiedni dobór, dopasowanie do wymiarów otworu oraz dokładny montaż – właśnie tego mogą oczekiwać od nas klienci. Zapraszamy osoby z Żyrardowa i okolic. W przypadku pytań oraz wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Oferowane przez nas moskitiery wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, pozwalających na skuteczną ochronę przed insektami. Pragniemy zaznaczyć, że nie są to rozwiązania tymczasowe, które co roku muszą być wymieniane na nowe. Wszystko dlatego, że stawiamy na materiały charakteryzujące się wysoką jakością oraz wytrzymałością na negatywne warunki atmosferyczne. Jest to ważne, ponieważ moskitiery zawsze mają kontakt z otoczeniem zewnętrznym. Nasze produkty są sprawdzone i pozwalają skutecznie bronić się przed agresywnymi oraz natrętnymi owadami. Pomimo że nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, usługi sprzedaży oraz montażu moskitier drzwiowych realizujemy w wielu innych miastach regionu, m.in. w Żyrardowie – docieramy do każdego!