Żaluzje drewniane to niezwykle klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych, stylowych wnętrzach. Wykonane są z naturalnych surowców, co nadaje im niepowtarzalny wdzięk i urok oraz ekskluzywny wygląd. Wiele odcieni pogłębionych grą naturalnych przebarwień i słojów doskonale komponuje się z innymi elementami wnętrza oraz ramami okiennymi. Do produkcji używamy drewna z lipy egzotycznej, tzw. Basswood, które daje niepowtarzalny efekt. Dzięki temu żaluzje drewniane posiadają naturalną funkcję termoizolacyjną — nie nagrzewają pomieszczenia latem, a zimą dają dodatkowe ciepło. Do zakupów u nas zapraszamy mieszkańców Legionowa, Pruszkowa i okolic.

Żaluzje drewniane z lipy egzotycznej — właściwości

Żaluzje drewniane mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uchwytów. Nasze żaluzje produkujemy na każdy wymiar. Najpopularniejszy z nich, czyli 25 mm oraz 50 mm, jest bardzo często wybierany przez klientów, którzy szukają eleganckich osłon okiennych przeznaczonych do niewielkich, średnich i dużych okien. Nasze żaluzje drewniane steruje się za pomocą sznurka oraz pokrętła, dzięki czemu można łatwo wyregulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia.

Żaluzje drewniane – montaż w Legionowie i okolicach

Zaletą naszej oferty jest fakt, że proponujemy darmową wycenę i pomiar, który jest niezbędny do prawidłowego określenia wymiarów żaluzji drewnianych. Wysoka jakość materiałów oraz dopasowanie do konkretnego okna sprawiają, że osłony doskonale się prezentują oraz sprawnie działają. Do naszych usług należy także montaż żaluzji drewnianych. Kompleksowa oferta dostępna jest m.in. dla mieszkańców Legionowa. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Naszą działalność prowadzimy na terenie Warszawy i ościennych miejscowości, docierając z naszymi żaluzjami drewnianymi do klientów z Legionowa czy Pruszkowa. Zapraszamy już dziś do składania zamówień!